Prekių katalogas

Aromatiniai aliejai

 • Aromatiniai aliejai – tai kvapiųjų medžiagų junginiai, sukurti žmogaus, naudojant skirtingus anglies, vandenilio ir deguonies derinius, priešingai nei identiški jų eterinių aliejų arba natūralių aliejų analogai. Aromatiniai aliejai, kaip ir eteriniai aliejai bei natūralūs aliejai, gali būti naudojami įvairių gaminių gamyboje.


  ,,Aurae“ internetinės parduotuvės www.aurae.lt asortimente – kruopščiai atrinkti aromatiniai aliejai, kurie gali būti universaliai naudojami žvakių gamybai, namų kvapų gamybai, taip pat „popuri“ ir smilkalų, švaros (valymo) produktų, muilo, kvepalų, kosmetikos gamybai.


  ,,Aurae“ kvapų tiekėjas dirba ŽALIOSIOS chemijos principu minimizuodamas kvapų poveikį aplinkai ir apsaugodamas trapias gamtos ekosistemas. Kruopščiai atrinkdamas molekules, šis gamintojas sukuria optimalų produktą, išlaikydamas pusiausvyrą tarp saugumo, kvapo išpildymo ir jo kainos. Gamintojas taip pat išskirtinis tuo, jog nuolat investuoja į naujoves ir technologijas, kurios užtikrina, kad gaminami kvapai – saugūs žmogui ir gamtai. ,,Aurae“ asortimente atrinkti aromatiniai aliejai nuo 2010 m. gaminami tik iš biologiškai skaidomų ingredientų.


  Pastaba. Norėtume atkreipti dėmesį, kad tikrąjį pasirinkto aromatinio aliejaus aromatą pajusite tik galutiniame produkte. Aromatiniai aliejai 100 % koncentruoti ir jų kvapas yra labai intensyvus.  

  Skaityti daugiau
  Citrusų šokis
  Kodas: A071

  Energingas citrusų šėlsmas suteiks energijos visai dienai

  299  - 4900  su PVM
  Granatai
  Kodas: A092

  Linksmas ir spalvotas sultingų granatų aromatas, papildytas subtiliomis gvazdikėlių ir muskuso natomis, suteikiančioms kvapui lengvos elegancijos, atgaivins ir pakels nuotaiką. 

  299  - 4900  su PVM
  Kanapių žiedai
  Kodas: A086

  Šis balzaminis aromatas skleidžia subtilias kanapių natas, apgaubdamas jas gaiviu greipfruktų ir šiltos medienos tonais.  

  299  - 4900  su PVM
  Laukinė figa-Ylang-Ylang
  Kodas: A067

  Prabangus aromatas, prisotintas muskusu ir gintaru, išskiria nuostabius rožių, ylang-ylang ir jazminų tonus, kuriems paantrina gaivieji citrusai.

  299  - 4900  su PVM
  Mandarinų
  Kodas: A060

  Ryškus citrusinis artomatas pakylėja nuotaiką, sužadina gyvybingumą ir suteikia ypatingą energijos užtaisą. 

  299  - 4299  su PVM
  Rožmedžių - Ambros
  Kodas: A069

  Prabangus santalas, susipynęs su saldžiu gintaro aromatu, subtiliai atsiskleidžiančiomis rožių, pakalnučių ir jazminų natomis ir aiškiai jaučiamomis apelsinų bei viliojančių mimozų natomis.

  299  - 1099  su PVM
  Šalavijai
  Kodas: A079

   Raminantis šalavijų aliejus pasižymi išskirtiniu žoliniu, žemišku ir šiek tiek gėliniu aromatu, suteikiančiu jaukumo. 

  299  - 4299  su PVM