Prekių katalogas

Granatai

 • Kraunamos nuotraukos

  Granatai

  Kodas: A092-1
  Šią prekę turime sandėlyje.
  299 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Linksmas ir spalvotas sultingų granatų aromatas, papildytas subtiliomis gvazdikėlių ir muskuso natomis, suteikiančioms kvapui lengvos elegancijos, atgaivins ir pakels nuotaiką. 

 • Viršutinės natos: klementinai, granatai
  Vidurinės natos: slyvos, gvazdikėliai, vilkdagiai
  Bazinės natos: granatai, vetiverijai, muskusas

  Rekomenduojama žvakių, namų kvapų, „popuri“ ir smilkalų, švaros (valymo) produktų gamybai.
  Rekomenduojamas kiekis:
  • augaliniame vaške – 3 - 10 %
  • namų kvapuose – 20 - 25 %
  • „popuri“ ir smilkalų gamyboje – IKI 50 %
  • švaros (valymo) produktų gamyboje - IKI 3%

  Kilmės šalis – Vokietija

  Aromato degimo temperatūra (angl. Flash Point of Fragrance) +76°C. Tai - temperatūra, kurią pasiekęs aromatinis aliejus gali užsidegti. Pilant aromatinį aliejų į išlydytą vašką, kuris yra aukštesnės temperatūros, nei degimo, jis neužsidegs. Taip pat žema aromato degimo temperatūra nereiškia, kad kvapas žvakėje bus silpnas, tačiau rekomenduojama vašką su aromatiniu aliejumi išpilstyti kaip įmanoma greičiau.

  Sudėtyje yra:. 3,7-dimethyl-1,6-octadien-3-ol (= Linalool), 3,7-dimethyl-6-octen-1-ol (= citronellol), (2E)-3,7-dimethyl-2,6-octadien-1-ol (= geraniol), citral, 2,4-dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde, 2-methyl-3-(4-isopropylphenyl) propanal, 3,7-dimethyl-2,6-octadien-1-ol (=nerol).

  Įspėjimas. Venkite kontakto su oda. Patekus ant odos, nuplauti vandeniu ir muilu. Sudirgus odai– nedelsiant kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Talpą išmesti pagal vietos atliekų šalinimo tvarką.