Prekių katalogas

Kvapai žvakių ir namų kvapų gamybai

 • Aromatiniai aliejai ir eteriniai aliejai – turbūt svarbiausias žvakių ar namų kvapų gamybos ingredientas. Kvapas kelia įvairias asociacijas, stipriai veikia emocijas ir pasirinkimus. Dėl šios priežasties aromatiniai aliejai ir eteriniai aliejai turėtų būti kruopščiai pasirenkami atsižvelgiant ne tik į jų kvapus, bet ir kokybę bei patikimą gamintoją.


  ,,Aurae“ internetinėje parduotuvėje www.aurae.lt – platus ir nuolat atnaujinamas aromatinių aliejų ir eterinių aliejų pasirinkimas. Čia atrasite įvairiausius kvapus, skirtus žvakių gamybai ir namų kvapų gamybai: švelnius, saldžiai gaivius, prabangius, egzotiškus ir daugybę kitų. Dirbome su daugybe tiekėjų ir atlikome tūkstančius bandymų, todėl savo klientams pateikiame tik geriausius sprendimus.


  Mūsų internetinės parduotuvės asortimente atrinkti aromatiniai aliejai nuo 2010 m. gaminami tik iš biologiškai skaidomų ingredientų bei turi savo SDL ir kitus, pagal gamybos paskirtį reikalaujamus, sertifikatus. 

  Monoi
  Kodas: A087

  Saldus, egzotiškas, moteriškai švelnus ir ilgai išliekantis Taičio gardenijų aromatas.  

  299 - 49  su PVM
  Raudonieji apelsinai
  Kodas: A066

  Saldžiai gaivus šviežių raudonųjų apelsinų aromatas suteiks energijos

  299 - 49  su PVM
  Kvapai testeriai Nr. 2 - 10 vnt po 10 ml
  Kodas: KT002

  Išbandykite 10 testerių rinkinį ir išsirinkite mėgstamą aromatą

  1990 su PVM
  Kvapai testeriai Nr. 1 - 10 vnt po 10 ml
  Kodas: KT001

  Išbandykite 10 testerių rinkinį ir išsirinkite mėgstamą aromatą

  1990 su PVM
  LOTUSAS -MAGNOLIJA
  Kodas: FR003

  Lotuso gaiva skleidžia tyrą džiaugsmą, žvalios ir gaivios greipfrutų bei citrinų natos gaivina, o subtilus magnolijų aromatas suteikia elegancijos. 

  299 - 4699 su PVM
  ŠOKOLADAS-AMBRA
  Kodas: FR004

  Gurmaniškas gundymas pripildytas prabangaus cinamono ir skrudintų graikinių riešutų, rudojo cukraus ir karamelizuoto svarainio kvapo. Visos pastangos pasipriešinti beprasmės… 

  299 - 4699 su PVM
  INDIJOS SANTALAS/ INDIAN SANDALWOOD
  Kodas: FR005

  Rūkyti juodos arbatos lapai ir levandom kvepiantis tabakas susilieja su kvapniųjų kanangų žiedų ir prinokusių abrikosų aromatais. Aksominis sumedėjęs pačiulio ir balzamo užbaigimas suteikia šiltam kvapui sodrumo ir elegancijos. 

  299 - 4699 su PVM
  VANILĖ -SANTALAS
  Kodas: FR006

  Tamsa žavi ir jaudina. Saldumas keri ir vilioja. Šis aromatas tyrinėja tamsių gurmaniškų natų jausmingumą elegantiškai sujungdami jas su medienos ir vanilės-karamelės natomis. 

  299 - 4699 su PVM
  VYŠNIŲ-AMARETO
  Kodas: FR007

  Šis skanus, sultingas aromatas panardina juodąsias vyšnias į kokoso ir vanilės putas ir papuošia raudonomis uogomis bei cinamonu 

  299 - 4699 su PVM
  MACCHIATO
  Kodas: FR008

  Karti kava ir tamsūs pačiuliai apgaubti saldžiai kreminiu aromatu, migdolais ir santalu. 

  299 - 4699 su PVM
  VANILĖS IMPROVIZACIJOS
  Kodas: FR009

  Gurmaniškų malonumų kaleidoskopas - nuo bananų iki rožinių praline saldainių natų – saldi ir viliojanti vanilės kompozicija. 

  299 - 4699 su PVM
  PRINOKUSI FIGA
  Kodas: FR010

  Ji kvepia svarainiais su kardamonu, galbūt saldymedžio saldainiais. Ją uosdamas matai krepšelį, perpildytą prinokusių figų. Šis nostalgiškas, romantiškas aromatas sujungia saldumą ir šilumą, kurie švelniai atsiskleidžia spalvingame aviečių, žibuoklių ir bergamočių fone. Žaismingas ir švelnus muskuso ir santalo pagrindas suteikia ryškumo aromato charakteriui. 

  299 - 4699 su PVM