Prekių katalogas

Aromatiniai aliejai

 • Aromatiniai aliejai – tai kvapiųjų medžiagų junginiai, sukurti žmogaus, naudojant skirtingus anglies, vandenilio ir deguonies derinius, priešingai nei identiški jų eterinių aliejų arba natūralių aliejų analogai. Aromatiniai aliejai, kaip ir eteriniai aliejai bei natūralūs aliejai, gali būti naudojami įvairių gaminių gamyboje.


  ,,Aurae“ internetinės parduotuvės www.aurae.lt asortimente – kruopščiai atrinkti aromatiniai aliejai, kurie gali būti universaliai naudojami žvakių gamybai, namų kvapų gamybai, taip pat „popuri“ ir smilkalų, švaros (valymo) produktų, muilo, kvepalų, kosmetikos gamybai.


  ,,Aurae“ kvapų tiekėjas dirba ŽALIOSIOS chemijos principu minimizuodamas kvapų poveikį aplinkai ir apsaugodamas trapias gamtos ekosistemas. Kruopščiai atrinkdamas molekules, šis gamintojas sukuria optimalų produktą, išlaikydamas pusiausvyrą tarp saugumo, kvapo išpildymo ir jo kainos. Gamintojas taip pat išskirtinis tuo, jog nuolat investuoja į naujoves ir technologijas, kurios užtikrina, kad gaminami kvapai – saugūs žmogui ir gamtai. ,,Aurae“ asortimente atrinkti aromatiniai aliejai nuo 2010 m. gaminami tik iš biologiškai skaidomų ingredientų.


  Pastaba. Norėtume atkreipti dėmesį, kad tikrąjį pasirinkto aromatinio aliejaus aromatą pajusite tik galutiniame produkte. Aromatiniai aliejai 100 % koncentruoti ir jų kvapas yra labai intensyvus.  

  Juodoji lelija
  Kodas: A085

  Švelnus, saldžiai gaivus, viliojantis gėlinis aromatas su subtiliomis ambros ir santalo natomis. 

  299 - 49  su PVM
  Monoi
  Kodas: A087

  Saldus, egzotiškas, moteriškai švelnus ir ilgai išliekantis Taičio gardenijų aromatas.  

  299 - 49  su PVM
  Raudonieji apelsinai
  Kodas: A066

  Saldžiai gaivus šviežių raudonųjų apelsinų aromatas suteiks energijos

  299 - 49  su PVM
  Afrodiziakas
  Kodas: A073

  Magiškas, prabangus, rafinuotas aromatas, kupinas paslapčių

  299 - 49  su PVM
  AMBRA
  Kodas: FR020

  Ryškių gėlių perlas, panardintas į rafinuotas frankincenso ir ambros natas skleidžia žavingą ir elegantišką aromatą  

  299 - 4699 su PVM
  Anti Tabacco
  Kodas: A094

  Linksmos bergamotės ir šviežios medvilnės natos jaukiai papildomos žibuoklių akordais ir užbaigiamos solidžiomis santalo ir kedrų natomis suteikia kvapui prabangos ir elegancijos. 

  299 - 49  su PVM
  Aviečių šerbetas
  Kodas: A093

  Vasariškas gaivos prisotintas aromatas, papildytas saldžia vanile nukels į vasaros prisiminimus. 

  299 - 49  su PVM
  BALTŲ ŽIEDŲ LOBYNAS/ WHITE FLOWERS
  Kodas: FR001

  Baltų žiedų lobynas - nuo jausmingų apelsinų žiedų iki prabangių gardenijų. Arbatos lapai ir pačiulis suteikia istorijai elegantišką pabaigą. 

  299 - 4699 su PVM
  Bergamotė – Laimas
  Kodas: A090

  Gaivus citrusinis bergamočių aromatas netikėtai apsupamas laukinių žibuoklių natomis subtiliai susilieja su saldžia vanile ir Early Grey arbata su citrina. 

  299 - 49  su PVM
  Citrusai
  Kodas: A078

  Gaivus citrusų aromatas suteiks žvalumo ir energijos. Vaisinis aromatas, skleidžia šviežiai spaustų apelsinų, citrinų ir laimų užuominas.  

  299 - 4299 su PVM
  Citrusų šokis
  Kodas: A071

  Energingas citrusų šėlsmas suteiks energijos visai dienai

  299 - 49  su PVM
  Granatai
  Kodas: A092

  Linksmas ir spalvotas sultingų granatų aromatas, papildytas subtiliomis gvazdikėlių ir muskuso natomis, suteikiančioms kvapui lengvos elegancijos, atgaivins ir pakels nuotaiką. 

  299 - 49  su PVM