Prekių katalogas

Aromatiniai aliejai

 • Aromatiniai aliejai – tai kvapiųjų medžiagų junginiai, sukurti žmogaus, naudojant skirtingus anglies, vandenilio ir deguonies derinius, priešingai nei identiški jų eterinių aliejų arba natūralių aliejų analogai. Aromatiniai aliejai, kaip ir eteriniai aliejai bei natūralūs aliejai, gali būti naudojami įvairių gaminių gamyboje.


  ,,Aurae“ internetinės parduotuvės www.aurae.lt asortimente – kruopščiai atrinkti aromatiniai aliejai, kurie gali būti universaliai naudojami žvakių gamybai, namų kvapų gamybai, taip pat „popuri“ ir smilkalų, švaros (valymo) produktų, muilo, kvepalų, kosmetikos gamybai.


  ,,Aurae“ kvapų tiekėjas dirba ŽALIOSIOS chemijos principu minimizuodamas kvapų poveikį aplinkai ir apsaugodamas trapias gamtos ekosistemas. Kruopščiai atrinkdamas molekules, šis gamintojas sukuria optimalų produktą, išlaikydamas pusiausvyrą tarp saugumo, kvapo išpildymo ir jo kainos. Gamintojas taip pat išskirtinis tuo, jog nuolat investuoja į naujoves ir technologijas, kurios užtikrina, kad gaminami kvapai – saugūs žmogui ir gamtai. ,,Aurae“ asortimente atrinkti aromatiniai aliejai nuo 2010 m. gaminami tik iš biologiškai skaidomų ingredientų.


  Pastaba. Norėtume atkreipti dėmesį, kad tikrąjį pasirinkto aromatinio aliejaus aromatą pajusite tik galutiniame produkte. Aromatiniai aliejai 100 % koncentruoti ir jų kvapas yra labai intensyvus.  

  Ambra
  Kodas: A076

  Energingą čiobrelių viršutinę natą pakeičia rožių ir raugerškių natų atspalviai. Gintaro, odos, muskuso, medienos ir santalo akordai harmoningai užbaigia šią unikalią kompoziciją. Gaiviai šiltas, aistringas aromatas. 

  299 - 4900 su PVM
  Aviečių šerbetas
  Kodas: A093

  Vasariškas gaivos prisotintas aromatas, papildytas saldžia vanile nukels į vasaros prisiminimus. 

  269 - 4900 su PVM
  Baltasis muskusas
  Kodas: A070

  Baltasis muskusas - natūralus afrodiziakas. Tai saldus, gyvybingas ir energijos suteikiantis aromatas.

  269 - 4900 su PVM
  Citrusai
  Kodas: A078

  Gaivus citrusų aromatas suteiks žvalumo ir energijos. Vaisinis aromatas, skleidžia šviežiai spaustų apelsinų, citrinų ir laimų užuominas.  

  299 su PVM
  Citrusų šokis
  Kodas: A071

  Energingas citrusų šėlsmas suteiks energijos visai dienai

  299 - 4900 su PVM
  Granatai
  Kodas: A092

  Linksmas ir spalvotas sultingų granatų aromatas, papildytas subtiliomis gvazdikėlių ir muskuso natomis, suteikiančioms kvapui lengvos elegancijos, atgaivins ir pakels nuotaiką. 

  299 - 4900 su PVM
  Juodųjų serbentų
  Kodas: A063

  Prinokusių, sultingų, šviežių ir saldžių juodųjų serbentų aromatas. Raminamai veikia ir puikiai tinka vidinei pusiausvyrai atstatyti. 

  299 - 4599 su PVM
  Kanapių žiedai
  Kodas: A086

  Šis balzaminis aromatas skleidžia subtilias kanapių natas, apgaubdamas jas gaiviu greipfruktų ir šiltos medienos tonais.  

  299 - 4900 su PVM
  Kedrų-Vanilės
  Kodas: A074

  Jaukus kedrų aromatas su vanilės prieskoniu

  299 - 4900 su PVM
  Laukinė figa-Ylang-Ylang
  Kodas: A067

  Prabangus aromatas, prisotintas muskusu ir gintaru, išskiria nuostabius rožių, ylang-ylang ir jazminų tonus, kuriems paantrina gaivieji citrusai.

  269 - 4900 su PVM
  Mandarinų
  Kodas: A060

  Ryškus citrusinis artomatas pakylėja nuotaiką, sužadina gyvybingumą ir suteikia ypatingą energijos užtaisą. 

  299 - 4299 su PVM
  Migdolų žydėjimas
  Kodas: A075

  Saldus, bet subtilus aromatas nuskraidins Jus į žydinčių migdolų medžių laukus. 

  299 - 4900 su PVM