Priemonės žvakių ir namų kvapų gamybai

 • Siūlome pasigaminti augalines ir bičių vaško žvakes bei namų kvapus patiems. Tai labai smagus procesas, o savo rankomis pasigaminta žvakė ar namų kvapas bus tiek jauki namų interjero detalė sau, tiek  šilta dovana kitiems. Žvakių ir namų kvapų gamybai turime būtiniausių priedų - sojų, bičių, rapsų ir palmių vaško, namų kvapų bazės, platų kvapiųjų aliejų pasirinkimą, skirtingų dagčių bei didelį indų asortimentą.

  Augalinis vaškas kietųjų žvakių gamybai

  Granulių pavidalo, baltos spalvos augalinis vaškas, skirtas gaminti žvakes formose.

  Lengva dirbti ir nesunku išvalyti
  Jokio specifinio vaško kvapo
  Nepavojingas aplinkai
  Ypatingai gera kvapo sklaida
   

  499 su PVM
  Jaučiuosi puikiai

  Jaukus ir šiltas medienos aromatas, persipynęs su gėliniais rožių akordais ir praturtintas gaiviomis citrusų natomis, sukuria unikalius pojūčius, padedančius pažvelgti giliau į save ir savo aplinką. Ryškus aromatas pakelia nuotaiką, suteikia drąsos ir pasitikėjimo.  

  299 - 720 su PVM
  Jausmų harmonija

  Unikalus, stiprus ir jausmingas santalo, vanilės bei ambros derinys, papildytas gėlinėmis rožių ir jazminų natomis sukuria tobulą harmoniją.  

  299 - 4900 su PVM
  Mėgaukis akimirkomis

  Šviežumo ir gaivos prisotintos bergamočių ir mandarinų natos susilieja su švelniais jazminų atspalviais paskęsdamos švelniuose santalo, vanilės ir pačiulio keruose apgaubdamos šiluma ir meile. 

  299 - 1099 su PVM
  Kanapių žiedai

  Šis balzaminis aromatas skleidžia subtilias kanapių natas, apgaubdamas jas gaiviu greipfruktų ir šiltos medienos tonais.  

  299 - 4900 su PVM
  Anti Tabacco

  Linksmos bergamotės ir šviežios medvilnės natos jaukiai papildomos žibuoklių akordais ir užbaigiamos solidžiomis santalo ir kedrų natomis suteikia kvapui prabangos ir elegancijos. 

  299 - 1099 su PVM
  Santalas

  Švelniai saldus, sodrus, šiltas medienos aromatas iš Tolimųjų Rytų dvelkia elegancija ir prabanga. Senovėje naudojamas kaip natūralus afrodiziakas, šis paslaptingas aromatas nepakeičiamas norint sukurti jausmingą ir intymią aplinką.

  299 - 4900 su PVM
  Sultingi mangai

  Egzotiškas ir jausmingas šviežių mangų aromatas kvepia gaiva, nuotykiais ir vasaros džiaugsmais. 

  299 - 4900 su PVM
  Granatai

  Linksmas ir spalvotas sultingų granatų aromatas, papildytas subtiliomis gvazdikėlių ir muskuso natomis, suteikiančioms kvapui lengvos elegancijos, atgaivins ir pakels nuotaiką. 

  299 - 4900 su PVM
  Aviečių šerbetas

  Vasariškas gaivos prisotintas aromatas, papildytas saldžia vanile nukels į vasaros prisiminimus. 

  299 - 4900 su PVM
  Bergamotė – Laimas

  Gaivus citrusinis bergamočių aromatas netikėtai apsupamas laukinių žibuoklių natomis subtiliai susilieja su saldžia vanile ir Early Grey arbata su citrina. 

  299 - 4900 su PVM