Kvapieji aliejai

 • Didžiuojamės galėdami pasiūlyti itin platų kvapiųjų aliejų asortimentą, kuris buvo kruopščiai išbandytas su įvairiais natūraliais vaškais vertinant jų suderinamumą ir kvapų sklaidą. Jums belieka mėgautis savo produktų kūrybiniu procesu ir kvapų skleidžiama magija.

  Visi asortimente turimi kvapieji aliejai turi savo specifikacijas, MSDS, ES alergenų ataskaitą bei IFRA sertifikatą.
  Atrinkome pasaulinio lygio kvapiuosius aliejus iš žymiausių kvepalų gamintojų JAV ir Australijoje.

  Gaminant žvakes, atkreipkite dėmesį į kiekvieno aromato degimo temperatūrą (angl. Flash Point of Fragrance) . Ji parodo kokią temperatūrą pasiekęs aromatinis aliejus atviroje liepsnoje ar nuo kibirkšties gali užsidegti. Laikykitės rekomenduojamų pilimo instrukcijų.

  Didžioji dalis aliejų gali būti universaliai naudojami žvakių, muilo, kvepalų, kosmetikos bei namų kvapų kūrimui ir gamybai. Pasirinkus norimą kvapą naudoti kosmetikos gaminiams, būtinai atkreipkite dėmesį į produkto aprašymą, kuriame parašyta pastaba, jei produktas netinkamas kosmetikos gamybai.

  Žemiau pateikiame rekomendacijas dėl kvapiųjų aliejų kiekio naudojimo skirtinguose produktuose:

  Augalinis ir parafino vaškas - Max10%
  „Popuri“ ir smilkalai - Max 50%
  Muilai, kūno aliejai, dušo želės - Max 5%
  Losjonai ir kvepalai - Max 5%
  Švaros (valymo) produktai - Max 4,1%

  Pastaba. Norėtumėm atkreipti dėmesį, kad tikrąjį pasirinkto kvapo aromatą pajusite tik galutiniame produkte. Aromatiniai aliejai 100 % koncentruoti ir jų kvapas labai intensyvus

  Arbūzų limonadas

  Karštas vasaros dienas primenantis aromatas, kuriame gaivinančios arbūzų, melionų ir citrinų natos susipina  su vandenyno gaiva ir subtilia saldžios vanilės užuomina.

  299 - 899 su PVM
  Bergamotė-Pačiuliai

  Intensyvus citrusinis bergamočių kvapas, persipynęs su kvapiosiomis gardenijomis ir vetiverijais sukuria išskirtinį aromatą.

  299 - 860 su PVM
  Bijūnas-Ličio vaisius

  Vaisinis-gėlinis aromatų derinys su subtiliu ličio vaisių gaivumu ir išskirtiniu bijūnų žiedlapių aromatingumu. 

  299 - 899 su PVM
  Čili- apelsinas

  Saldžai aštrus ir žaismingas aromatas, kuriame puikiai dera šie komponentai: apelsinai iš Valensijos, kibirkščiuojanti bergmotė, gyvumo suteikiantis mandarinas, apelsinų sultys, nerolis, malti juodieji pipirai, ugningi čili pipirai ir muskusas.

  299 - 899 su PVM
  Frangipani

  Aromatų puokštė, atkurianti vieno gražiausių žydinčių medžių Frangipani kvapą. Šis svaiginantis vasaros aromatas sukurtas atsižvelgiant į unikalius frangipani eterinio aliejaus komponentus. 

  299 - 899 su PVM
  Greipfrutas-Laimas

  Tropinis šviežių vaisių kokteilis, kuriame sultingi greipfrutai ir saldūs mangai susilieja su muskatų ir gvazdikėlių šiluma.

  299 - 899 su PVM
  Imbieras-Žalioji arbata

   Švarus, jaudinantis aromatas su subtiliomis žaliosios arbatos ir aštriomis imbiero natomis, persipynusiomis su greipfrutų ir mandarinų natomis.

  299 - 899 su PVM
  Jazminas - Magnolija

  Subtilus gėlių aromatas, apgaubtas svaiginančio jazmino ir subtiliosios magnolijos natų su papildomomis, netikėtomis meliono, agurko ir baltojo persiko natomis. 

  299 - 899 su PVM
  Juodoji gervuogė - Vanilė

  Švelnus gervuogių ir aviečių derinys praturtintas baltųjų gėlių natomis, suderintomis su kremine vanile ir saldžiuoju muskusu.

  Kokosas-Laimas

  Švelnus šviežių kokosų ir laimų derinys suliejantis su svaiginančiu verbenų aromatu ir saldžia vanile.

  Mėnulio ežero muskusas

  Stiprus ir prabangus muskuso aromatas, kurį papildo lengvas ir gaivus frezijų dvelksmas.

  299 - 999 su PVM
  Migdolų pienas

  Rafinuotas ir subtilus kreminis vanilės aromatas, persipynęs su saldžiomis migdolų ir karštos karamelės natomis