PIRMOJI – PAMATINĖ ČAKRA – MULADHARA

 • Kraunamos nuotraukos
  2500 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pagal čakras skiriasi dubenėlių garso dažniai. Bazinis tonas išlieka vienodas, tačiau kiekvienas skleidžia skirtingas bangas.

 • Sanskrito kalba muladhara reiškia „esminis palaikymas arba parama“, todėl ji dar vadinama pamatine čakra ant kurios statosi visos kitos čakros. Pamatinės čakros spalva – raudona, planetos – Žemė ir Saturnas, akmenys – raudonasis granatas, rubinas, oniksas, mantra – lam. Ši čakra yra stuburgalio apačioje, tarp lyties organų ir išeinamosios angos.
  Gerai funkcionuojanti pirmoji čakra suteikia žmogui saugumo pojūtį, jaučiama vidinė jėga, pasitikėjimas savimi, stiprus ryšys su gamta. Žmonės, kurių pirmoji čakra gerai veikia, dažnai būna materialiai apsirūpinę, geba pritraukti ir kaupti turtą, yra veržlūs bei gali lengvai ištverti konfliktines ir kritines situacijas.
  Sutrikimai. Pusiausvyros sutrikimai muladharoje pasireiškia tuo, kad žmogaus mintys, interesai sukoncentruoti tik fiziniams poreikiams, kaip antai valgis, gėrimas, seksas, pinigai. Jis jaučia poreikį patenkinti savo norus, nė nemąstydamas apie poelgių padarinius sau ir kitiems žmonėms. Atsiranda finansinės problemos, nepasitikėjimas savimi, godumas, agresyvumas. Pamatinė čakra atsakinga už mūsų išlikimą, todėl kilus pavojui, jaučiama baimė.