Runos maišelyje

 • Kraunamos nuotraukos
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Kai labai reikia atsakymo

  Akmenėliai
  Ametistas
 • Senovėje tikėta, kad kiekviena runa yra šventas ženklas, pažadinantis magiškas galias ir padedantis susisiekti su aukštesnėmis jėgomis. Ši sistema iki šiol naudojama būrimuose: ją sudarančių ženklų visuma gali pateikti atsakymą apie sudėtingiausią situaciją: jos nepranašauja ateities, bet rodo kelią - kaip juo eiti, turi nuspręsti pats besiburiantysis. Senąsias runas sudaro 24 pagrindiniai simboliai.
  Kaip burtis?
  Runos traukimas. Mintyse suformuluoti ir garsiai užduoti konkretų klausimą. Tada iš maišelio ištraukti runą, kurios reikšmė ir bus atsakymas.
  Trijų runų traukimas. Iš maišelio ištraukti tris runas ir nežiūrint papurtyti rankose ir mesti ant stalo. Išdėlioti runas iš kairės pusės į dešinę, ta pačia tvarka kaip jos iškrito. Pirmoji runa reiškia praeitį, antroji – dabartį, o trečioji simbolizuoja ateitį.
  12 runų ratas. Norint pamatyti visų metų vaizdą, reikia gerai supurtyti runų maišelį ir išdėlioti 12 runų ratu prieš laikrodžio rodyklę. Klausimas turėtų skambėti taip: „Kaip šiais metais man seksis?“ Tada liks tik perskaityti runų reikšmes: pirmoji runa simbolizuoja pirmąjį metų mėnesį, antroji – antrąjį ir t.t.
  Runų reikšmės pridedamos dovanų.