Prekių katalogas

Šalavijai

 • Kraunamos nuotraukos

  Šalavijai

  Kodas: A079-1
  Šią prekę turime sandėlyje.
  299 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

   Raminantis šalavijų aliejus pasižymi išskirtiniu žoliniu, žemišku ir šiek tiek gėliniu aromatu, suteikiančiu jaukumo. 

 • Šalavijų kvapusis aliejus gaminamas naudojant naujausią techninę įrangą ir tokius metodus, kaip dujų chromatografiją, imituotą kritinio skysčio ekstrahavimą ir rotacinių garų ekstrahavimą.

  Atkreipkite dėmesį, kad šis kvapusis aliejus savo aromatu primenantis natūralų eterinį aliejų, yra iš dallies sintetinis. Prieš užsakant didesnį kiekį, visada rekomenduojama produktą išbandyti.
  Šalavijų kvapusis aliejus specialiai sukurtas žvakių, namų kvapų, muilų, odos bei plaukų priežiūros priemonių gamybai. Kvapas yra stiprios koncentracijos, sodrus ir ilgai išliekantis.

  Rekomenduojamas kiekis:
  • augaliniame vaške – 3 - 10 %
  • namų kvapuose – 15 - 25 %
  • muilai, kūno aliejai, dušo želės - iki 5%
  • losjonai, kemai ir kvepalai – iki 3 %
  • kosmetikos priemonės – iki 3 %

  Kilmės šalis – Didžioji Britanija

  Aromato degimo temperatūra (angl. Flash Point of Fragrance) >+70 °C. Tai - temperatūra, kurią pasiekęs aromatinis aliejus gali užsidegti. Pilant aromatinį aliejų į išlydytą vašką, kuris yra aukštesnės temperatūros, nei degimo, jis neužsidegs. Taip pat žema aromato degimo temperatūra nereiškia, kad kvapas žvakėje bus silpnas, tačiau rekomenduojama vašką su aromatiniu aliejumi išpilstyti kaip įmanoma greičiau.
  Sudėtyje yra:. 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl) ethanone, Benzyl salicylate, Linalool, Linalyl acetate.

  Įspėjimas. Venkite kontakto su oda. Gali sukelti alergines odos reakcijas ir akių dirginimą. Patekus ant odos ar į akis, nuplauti vandeniu ir muilu. Sudirgus odai ar akims– nedelsiant kreiptis į gydytoją. Netyčia prarijus - nedelsiant kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Toksiškas vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Talpą išmesti pagal vietos atliekų šalinimo tvarką.