Prekių katalogas

Privatumo politika

 •  www.aurae.lt svetainės privatumo politika (toliau – Svetainė (-ės)

  Ši privatumo politika taikoma tik šiai Svetainei, todėl rekomenduojame ją perskaityti. Jei nesutinkate su šios privatumo politikos sąlygomis, nenaudokite Svetainės.

  Jei įeisite ir naudosite Svetainę, tai reikš, kad sutinkate su šiuo privatumo patvirtinimu.

  Naudodami šią Svetainę, aiškiai sutinkate ir vienareikšmiškai patvirtinate, kad registruojantis šioje Svetainėje, joje pateikta asmeninė informacija gali būti perduodama www.aurae.lt subrangovams, agentams, atstovams, kurie atlieka su Svetaine (-ėmis) ir paslaugomis susijusias užduotis, arba norint saugoti duomenis atitinkamose duomenų bazėse.

  Automatiškai renkama neasmeninė informacija

  www.aurae.lt pasilieka teisę teikti apibendrintus statistinius duomenis apie klientus, duomenų srautus patikimoms trečiosioms šalims, tačiau šiuose statistiniuose duomenyse nebus asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos.

  Asmeninė informacija

  www.aurae.lt renka asmeninę informaciją, kad galėtų asmeniškai su Jumis susisiekti ir atsakyti į klausimus bei įvykdyti užklausas. Taip pat asmeninė informacija renkama siekiant personalizuoti ir tobulinti paslaugas ir (arba) produktus. Tokia informacija gali būti (neapsiribojant) Jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Gavus Jūsų sutikimą šie duomenys bus naudojami su Jumis susisiekti tiesioginės rinkodaros tikslais paštu, el. paštu arba telefonu atliekant rinkos tyrimus, taip pat Jus informuoti ir gauti Jūsų atsiliepimus apie būsimus produktus, paslaugas ir (arba) reklamą. Jei atsiųsite mums produktų užsakymų, prašymų teikti paslaugas arba bet kokios medžiagos į Svetainę (-es), gali būti, kad turėsime su Jumis susisiekti, kad gautume papildomos informacijos, reikalingos užsakymams ir prašymams vykdyti. Jūsų asmeninė informacija be išankstinio Jūsų sutikimo nebus atskleidžiama jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja teisės aktai, arba, kad būtų galima įvykdyti Jūsų užsakymą, užklausą, teikti interaktyviąją pagalbą klientams ir tobulinti MB „Gamtos dovanos“ produktus bei paslaugas. Tuo pačiu suteikiate MB „Gamtos dovanos“ teisę teikti informaciją, kurią pateikėte MB „Gamtos dovanos“ minėtiems tikslams, su MB „Gamtos dovanos“ bendradarbiaujantiems partneriams.

  Surinktų duomenų tikslumas

  MB ”Gamtos dovanos“ savo iniciatyva arba Jums pareikalavus papildys trūkstamą, patikslins arba panaikins netikslią arba pasenusią asmeninę informaciją, kurią gavo įmonė dėl Svetainės veiklos.

  Lankytojų identifikavimas

  Apskritai galite naudoti šią Svetainę informaciniais tikslais neteikdami asmeninės informacijos ir nenurodydami kas esate. Tačiau kartais MB „Gamtos dovanos“ arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys gali įkelti informacijos į Jūsų kompiuterį, kad MB „Gamtos dovanos“ galėtų gauti tam tikrus duomenis. Ši informacija vadinama slapukais. Slapukai dažnai naudojami daugelyje svetainių. Slapukai laikomi Jūsų kompiuterio standžiajame diske, o ne Svetainėje (-se). MB „Gamtos dovanos“arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys naudos tik informaciją, kurią patys įdėjo į Svetainės slapukus.

  Slapukai leidžia mums teikti geresnes bei efektyvesnes paslaugas ir personalizuoti svetainę. Naudodama slapukus, MB „Gamtos dovanos“ gali toliau kurti ir tobulinti Svetainę.

  Šių tipų slapukai leidžia prisijungti kaskart neįvedant prisijungimo vardo, o tarp dviejų apsilankymų nereikia kaskart įtraukti produktų į pirkinių sąrašą, jei per ankstesnį apsilankymą nebaigėte operacijos.

  Naudojant šių tipų slapukus, nerenkama jokia asmeninė informacija. T. y. slapukai identifikuoja Jūsų kompiuterį, bet ne Jus.

  Jei nenorite gauti slapukų arba norite būti įspėti, kai nustatomi slapukai, galite konfigūruoti naršyklę, jei ji turi tokius parametrus.
  Jei pasirinksite atmesti slapukus, negalėsite naudotis visomis interaktyviosiomis Svetainės funkcijomis, atsisiųsti tam tikro turinio ir (arba) atlikti tam tikrų operacijų.

  Svetainėje gali būti naudojamos kitokios technologijos, leidžiančios įmonei rinkti tam tikrą techninę informaciją, pvz.: Jūsų IP adresą, kompiuterio operacinės sistemos tipą, interneto naršyklės tipą ir prijungtų svetainių adresus, kad galėtų gerinti teikiamas paslaugas bei produktus.

  Nepilnamečiai

  Asmenys, kurie pagal galiojančius vietinius įstatymus, yra nepilnamečiai negali teikti MB „Gamtos dovanos“ jokios informacijos per Svetainę. Jei esate nepilnametis arba jaunesnis negu įstatymo numatyto amžiaus, prieš pateikdami informaciją per Svetainę turite gauti tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

  Privatumo politikos modifikavimas

  MB „Gamtos dovanos“ pasilieka teisę bet kada iš anksto nepranešusi keisti ar modifikuoti šią privatumo politiką arba keisti, modifikuoti ar uždrausti prieigą prie Svetainės ar jos turinio.