Prekių katalogas

Žvakių dažai

 • Profesionalūs sausi granuliniai arba dribsnių pavidalo žvakių dažai iš lyderiaujančio žvakių dažų gamintojo Europoje, savo veiklą plėtojančio daugiau nei 50 metų.
  Mūsų siūlomi dažai ne tik suteikia žvakėms ypatingas spalvas, bet ir mažai įtakoja žvakės degimą. Šie dažai yra akredituoti RAL. Tai reiškia, kad jie atitinka griežčiausius standartus žvakių pramonėje.
  Žvakių spalvos parinktos atsižvelgiant į rinkos tendencijas Jūsų stilingų žvakių gamybai.
  Dažai yra labai koncentruoti. Bendroje vaško masėje rekomenduojamas dažų kiekis - 0,2%. 10 g dažų nudažys apie 5 kg vaško. Sojų ir kitam augaliniui vaškui reikalingas šiek tiek didesnis dažų kiekis, priklausomai nuo norimos išgauti spalvos intensyvumo.
  Nuotraukoje ir realybėje dažų atspalvis gali šiek tiek skirtis, todėl perkant didesnį dažų kiekį, visada rekomenduojama išbandyti nedidelį dažų kiekį su vašku. Naudojant skirtingų gamintojų vašką, spalvos intensyvumas gali skirtis.


  Dažų naudojimo instrukcija:
  Dažus suberkite į išlydytą vašką prie apie 70 C temperatūros. Kai kuriems dažams (ypač visiems raudoniems atspalviams) reikalinga aukštesnė temperatūra, tačiau vaško temperatūra pilant dažus negali viršyti 80 C.
   

  Žvakių dažai BEKRO 10 g
  Kodas: DZ001

  Profesionalams skirti sausi granuliniai arba dribsnių pavidalo žvakių dažai.
  Pakuotėje 10 g.
   

  240 su PVM
  Žvakių dažai BEKRO 50 g
  Kodas: DZ016

  Profesionalams skirti sausi granuliniai arba dribsnių pavidalo žvakių dažai.
  Pakuotėje 50 g.
   

  1080 su PVM