Prekių katalogas

Aurae dagtys Nr. 16

 • Aurae dagtys Nr. 16

  Kodas: D012-1
  055  su PVM
  (055 /m)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Aurae dagčių serija - klasikinės plokščios-pintos nevaškuotos dagtys, skirtos kūginėms ir stalo žvakėms gaminti. Taip pat jos puikiai tinka pilarinių-kietųjų žvakių gamybai kai reikalingas stipresnė dagtis (pvz. dirbant su palmių ar bičių vašku). 

  Rekomenduojama naudoti su augaliniu vašku kai diametras ~ 75-80 cm

 • Aurae dagčių serija - klasikinės plokščios-pintos nevaškuotos dagtys, skirtos kūginėms ir stalo žvakėms gaminti. Taip pat jos puikiai tinka pilarinių-kietųjų žvakių gamybai kai reikalingas stipresnė dagtis (pvz. dirbant su palmių ar bičių vašku).

  Dagtys pagamintos tik iš 100 % aukščiausios kokybės suverptos medvilnės, o jų konstrukcija idealiai tinka visiems žvakių gamybos būdams.
  Aurae dagčių serija apdorota P7 metodu, kuris reiškia, kad dagčių paruošimui naudojama iki 100 % stearino rūgšties. P7 yra pirmaujanti stearino rūgšties priemonė rinkoje.
  Šios dagtys apjungia aukščiausios klasės medžiagas, naujausias pynimo ir sukimo technologijas, testuotą ir patvirtintą dagčių apdorojimo būdą, užtikrinantį saugiausią ir švariausią liepsnos degimą.
  Medžiagos ir procesai taip pat užtikrina vienodą produkto kokybę nuo pradžios iki pabaigos ir nuo vienos partijos iki partijos.
  Savaiminio kirpimo dagties padėtis sumažina arba pašalina anglies nuosėdų susidarymą ir labai sumažina švytėjimą.
  Dagtys užsakomos tik pas akredituotus gamintojus, kurie užtikrina griežčiausius Europos saugumo kokybės reikalavimus pagal RAL GZ 041. Dagčių gamintojas sertifikuotas pagal EN ISO 9001:2008 standartą.

  Su kiekvienu vašku degimas gali skirtis, todėl kiekvienu atveju rekomenduojame atlikti testus.