Prekių katalogas

Saugus ir taisyklingas žvakių deginimas

Žvakių saugumas ir taisyklingas jų deginimas yra vienas svarbiausių prevencinių veiksnių, siekiant užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams.

Aromatinių aliejų pliūpsnio temperatūra

Namų kvapų ir kūno priežiūros priemonių pasaulyje dažnai girdimas „pliūpsnio taškas“ terminas. Ar kada nors pagalvojote, kokia svarbi yra tinkama kvapiųjų aliejų pilimo temperatūra prieš pradėdami gaminti aromatines žvakes ?
Štai jums atsakymas!
Ribinė kaitinimo temperatūra yra labai svarbi gamybos procese, nes nesilaikant rekomendacijų ir temperatūrai viršijat ribą, iš tikrųjų gali pasikeisti jūsų kvapo cheminė sudėtis – bazinės, vidurinės ir viršutinės natos.
 

Kaip pasigaminti sojų vaško žvakę su medine dagtimi ?©

Išsami instrukcija  + tips & tricks sukurti žvakę su medine dagtimi tobulai iš pirmo karto 

Visa tiesa apie eterinių aliejų naudojimą žvakių gamyboje ©

Pastaruoju metu eteriniai aliejai tapo nepaprastai populiarūs kuriant žvakes, kūno priežiūros priemones. Aromaterapija staiga tapo panacėja. Taigi ... ar eteriniai aliejai tikrai nusipelno šios šlovės? Mes nerašysime apie aromaterapiją ar kosmetiką. Mus domina eterinių aliejų naudojimas žvakėse. 

Ką reikia žinoti renkantis kvapus žvakių gamybai?©

Kvapai yra ypatingai svarbi žvakės sudedamoji dalis. Dėl šios priežasties, renkantis kvapus žvakių gamybai, naudinga žinoti daugiau informacijos apie skirtingas aliejų rūšis. MB ,,Gamtos dovanos“ komanda atkreipia dėmesį į tai, ką naudinga žinoti renkantis.  

Kvapai žvakių gamybai: kvapų rūšys ?©

Kvapai žvakių gamybai – tai viena iš svarbiausių žvakių sudėtinių dalių. Kvapai žvakėms suteikia gaminiams malonų aromatą, todėl deginama žvakė pripildo namus jaukumo bei sukuria atpalaiduojančią atmosferą. Dėl šių priežasčių naudinga žinoti daugiau informacijos apie kvapus žvakių gamybai. MB ,,Gamtos dovanos“ komanda įvardija bei apibrėžia pagrindines kvapų rūšis, tinkamas žvakėms gaminti.  

Žvakių gamybos procesas: nuo ko pradėti ir kaip išvengti klaidų ?©

Žvakių gamyba – tai įdomus ir atpalaiduojantis, tačiau tuo pačiu daug laiko bei žinių reikalaujantis procesas. Norėdami pasiekti džiuginančių rezultatų, nusprendę gaminti augalinio pagrindo žvakes, turėtumėte žinoti ne tik kokį vašką pasirinkti bei ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį gaminant žvakes. MB ,,Gamtos dovanos“ komanda pateikia naudingų patarimų, kaip išsirinkti geriausią vašką žvakių gamybai. 

Vaškas žvakėms: viskas, ką reikėtų žinoti ©

Vaškas iš esmės yra degi, kieta medžiaga, kuri, kaitinama aukštesnėje nei kambario temperatūroje, pereina į skystą būseną. Vaškas yra tarsi žvakės varomoji galia, jos kuras. Uždegus aromatinę žvakę, vaškas ištirpsta, jis dega ir garuoja, gamindamas šilumą ir skleisdamas šviesą. Vaškų būna skirtingų rūšių. MB ,,Gamtos dovanos“ vadovas R. Narbutavičius pateikia svarbiausią informaciją apie tai, ką naudinga žinoti apie vašką žvakėms gaminti.  

Žvakių gamybos terminologija ©

Nesvarbu, ar esate patyręs žvakių gamintojas, ar naujas šioje srityje, svarbu žinoti žvakių žodyną. Panašiai kaip mados, dekoro ir organizuoto sporto pramonė, žvakių gamyba turi savo kalbą. Ši kalba padės jums ir jūsų verslui būti sėkmingiems, labiau suprasti vieniems kitus ir, galiausiai, padės tapti geriausiu kūrėju, kokiu tik galite būti!