Prekių katalogas

Bioglitter™ žėrutis

 • Bioglitter™ yra vienintelis pasaulyje ekologiško ir sertifikuoto kaip gėlame vandenyje biologiškai skaidaus žėručio prekės ženklas. Siūlome Jums KOSMETINIUS "Bioglitter™" blizgučius. Ši inovacija ekologiškų kosmetikos blizgučių pigmentų srityje sukurta taip, kad greitai ir saugiai biologiškai suirtų natūralioje gėlo vandens aplinkoje.
  COSMETIC Bioglitter™ - nustato naujus ekologiškų ir saugių kosmetikos blizgučių efektų standartus.
  Šie blizgučiai puikia tinka ne tik kosmetikos gaminių, MUILO, bet ir ŽVAKIŲ, VAŠKO KVAPUKŲ, NAMŲ KVAPŲ gamyboje.
  Asortimente siūlome dvi kosmetinių blizgučių linijas: COSMETIC BIOGLITTER™ SPARKLE ir COSMETIC BIOGLITTER™ PURE – su įvairių spalvų ir SKIRTINGŲ BLIZGUČIŲ DYDŽIŲ pasirinkumu.
  Bioglitter™ kaip pagrindą naudoja tvariai ir etiškai išgautas natūralias ir augalines medžiagas. Moksliškai įrodyta, kad visi Bioglitter™ produktai yra biologiškai skaidūs, atlikus nepriklausomus ISO14851 ir ISO14852 gėlo vandens bandymus, skirtus visiems Bioglitter™ produktams.
  Nors Bioglitter™ žėručio išvaizda yra tokia pati kaip plastiko žėručio, jis yra pagamintas iš natūralių medžiagų, kurių pagrindinė dalis yra eukalipto celiuliozė, taip pat jis biologiškai suyra natūralioje aplinkoje, todėl jo naudojimas vaške gali pareikalauti kiek daugiau atsargumo - svarbu jo neperkaitinti vaške ir įberti į vašką ar apibarstyti juo vaško kvapukų formeles pačioje gamybos pabaigoje.
  Visi Bioglitter™ blizgučiai yra šešiakampės (heksagono) formos. Galimi Bioglitter™ blizgučių dydžiai:


  Bioglitter™ sukūrė ir gamina Ronald Britton Ltd. Ronald Britton Ltd yra Didžiosios Britanijos įmonė, daugiau nei 40 metų užsiimanti žėručio produktų tiekimu Jungtinės Karalystės rinkai.
  Bioglitter™ prekės ženklas yra registruotas. Jo nuosavybė priklauso Sigmundui Lindneriui GmbH (SiLi).
  Sigmund Lindner GmbH suteikia klientams licenciją, leisdamas oficialiai naudoti savo logotipą ir piktogramas klientų kuriamuose gaminiuose.

  Prekės ženklo "Pagaminta su Bioglitter™" naudojimas ant vartojimo produktų:

  • Aiškiai komunikuoja, kad čia ne tik dar vienas beveidis blizgutis
  • Gerina ĮSA (įmonių socialinę atsakomybę) ir ESG (ekologinio, socialinio valdymo) pranešimus
  • Didina pridėtinę vertę prekės ženklo savininkui
  • Informuoja ir patvirtina, kad naudojamas ORIGINALUS Bioglitter™

  AURAE – MB “Gamtos dovanos” suteikta licencija ir oficialus leidimas naudoti Bioglitter™ prekinį ženklą.
    


    

  Skaityti daugiau
  Prekių nėra.