Prekių katalogas

DAINUOJANTYS DUBENĖLIAI - KETVIRTOJI – ŠIRDIES ČAKRA – ANAHATA

 • DAINUOJANTYS DUBENĖLIAI - KETVIRTOJI – ŠIRDIES ČAKRA – ANAHATA

  Kodas: AW006

  Dainuojantys dubenėliai meditacijai. Pagal čakras skiriasi dubenėlių garso dažniai. Bazinis tonas išlieka vienodas, tačiau kiekvienas skleidžia skirtingas bangas. 

 •  Anahata, ketvirtoji čakra, yra širdies ir meilės – ypač meilės kitiems žmonėms, – atjautos bei atlaidumo centras. Ketvirtojoje čakroje visi lygūs ir visi vienodai svarbūs. Energijos spalva – žalia, planeta – Venera, mantra – jam. Ji išsidėsčiusi lygiagrečiai su širdimi krūtinės centre. 
  Būdama centre tarp apatinių ir viršutinių čakrų, ji palaiko vidinę pusiausvyrą tarp materijos ir dvasingumo, apatinių ir viršutinių čakrų aktyvumo, tai tarsi harmonijos centras. Širdies čakra pasireiškia per tokias žmogaus savybes, kaip sugebėjimas mylėti ir būti mylimu, toleranciją, atjautą. Ji vadovauja gebėjimams duoti ir priimti meilę. 
  Sutrikimai. Kai ši čakra nestabili, žmogus jaučia baimę būti paliktas, prarasti meilę arba paskęsta svetimuose rūpesčiuose, kurie trukdo jam gyventi, nes jis kenčia už kitus. Žmogus jaučia pavydą, nemoka džiaugtis kitų laime ir pasiekimais. Sutrikus širdies čakros veiklai žmogus gali pulti į tokius kraštutinumus kaip visiškas atsiribojimas ir vienišumas arba per didelis prisirišimas, kone susitapatinimas su kitu asmeniu. Žmogus gali tapti šaltas, nesugebantis mylėti ir bendrauti, arogantiškas ir kietaširdis. Kitų paramą, pagalbą jis laiko savo silpnumo pripažinimu. Myli tik todėl, kad patirtų kitų palankumą, prieraišumą.

  Dubenėlio svoris 0,25 kg, skersmuo 82 mm, ties plačiausia vieta 87 mm, koplektuojamas su pagalvėle (95*95*7 mm) ir mediniu muštuku, pagaminta iš žalvario.