Prekių katalogas

DAINUOJANTYS DUBENĖLIAI - PENKTOJI – GERKLĖS ČAKRA – VISUDDHA

 • DAINUOJANTYS DUBENĖLIAI - PENKTOJI – GERKLĖS ČAKRA – VISUDDHA

  Kodas: AW007

  Dainuojantys dubenėliai meditacijai. Pagal čakras skiriasi dubenėlių garso dažniai. Bazinis tonas išlieka vienodas, tačiau kiekvienas skleidžia skirtingas bangas. 

 • Visuddha, penktoji gerklės čakra, yra išraiškos, sprendimų, realizacijos ir kūrybingumo čakra. Žmogaus kūrybiškumo pasireiškimas visose gyvenimo srityse labai glaudžiai susijęs su šia čakra. Penktosios čakros spalva – ryškiai mėlyna, planetos: Merkurijus ir Naptūnas, akmenys: sodalitas, žydrasis agatas, lazuritas, mantra – cham. Visuddha randasi kaklo duobutėje.
  Penktoji čakra yra kūrybingumo ir bendravimo išraiškos centras. Darniai veikiant penktajai čakrai, sugebama priimti ir išreikšti savo autentiškumą tokiu būdu, kokiu jis pasireiškia. Kiekvienas gali pažadinti savo kūrybingumą ir puikiai juo naudotis. Visos kūrybinės idėjos ir planai gimsta antrojoje čakroje, o gerai funkcionuojant penktajai čakrai, mintys virsta į materiją ir įgauna apčiuopamą pradą.
  Per šią čakrą priimamas vidinis balsas, realizuojami norai ir idėjos. Kai ji atvira ir subalansuota, žmogus pasitiki savimi ir siekia saviraiškos. Kaklo čakra stimuliuoja atsakomybės jausmą – žmogus jaučia atsakomybę už save, už saviugdą ir asmeninį gyvenimą.
  Sutrikimai. Visuddha silpnėja nuo melo, nemokėjimo pasakyti „ne“, leidimo kitiems žmonėms kontroliuoti poreikius ir troškimus. Sutrikus jos pusiausvyrai, žmogui tampa sunku bendrauti, jis tampa labai uždaras, drovus, atsiranda sunkumų norint išreikšti savo tikrąsias mintis ir nuoširdžias emocijas. Jei čakra per daug aktyvi, asmuo gali sureikšminti intelektą, būti nepakantus, smerkiantis ir trokštantis nuolat išsakyti „savo tiesą“.

  Dubenėlio svoris 0,25 kg, skersmuo 82 mm, ties plačiausia vieta 87 mm, koplektuojamas su pagalvėle (95*95*7 mm) ir mediniu muštuku, pagaminta iš žalvario.