Prekių katalogas

KeraSoy Massage Container 4115

 • KeraSoy Massage Container 4115

  Kodas: V040-1
  686  su PVM
  (686 /kg)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  "KeraSoy Massage" vaškas yra specialiai sukurtas mišinys, skirtas žvakėms indeliuose gaminti. 

 • KeraSoy Massage vaškas yra specialiai sukurtas mišinys, skirtas žvakėms indeliuose gaminti. Jį galima maišyti su kvapiosiomis medžiagomis ir
  aliejuje tirpiais dažais. KeraSoy Massage vaškas biologiškai suyra. Jis tinka veganams. Vaško gamyboje nenaudojami gyvūninės kilmės produktai, o gaminant žvakę nebuvo atliekami bandymai su gyvūnais.

  Gaminant žvakes su KeraSoy Massage galima nedėti jokių priedų. Nebent norisi spalvos ar kvapo, tai galima pridėti dažų ar kvapiųjų aliejų. Iš šio vaško pagamintas žvakes galima perlydyti ir naudoti vašką pakartotinai. Tačiau patartina vaško nekaitinti aukštesnėje nei 85 °C temperatūroje.

  Vaškas turėtų būti laikomas vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginio karščio, saulės spindulių ir drėgmės.

  Indai žvakių gaminimui

  Indai žvakių gaminimui  turi būti švariūs ir neužteršti. Jie turėtų būti bent jau kambario temperatūros, tačiau naudinga pašildyti iki maždaug 45-50 °C temperatūros.

  Spalva
  KeraSoy Massage vaškui tinka dauguma dažų: milteliniai, skystieji, drožlės ir kt. Jei naudojate miltelių pavidalo dažus, vašką pašildykite iki maždaug 75 °C temperatūros, įpilkite dažų ir maišykite, kol jie ištirps. Miltelinius dažus taip pat galima ištirpinti kvapiuosiuose aliejuose ir mišinį supilti į ištirpintą vašką. Prieš supilant, įsitikinkite, kad dažai visiškai ištirpo. Jei norite, kad žvakė būtų tamsesnė arba sodresnė, į naudojamą spalvą įpilkite šiek tiek juodų dažų.  

  Aromatiniai aliejai
  Gaminant žvakes su KeraSoy Massage -  galima naudoti 10-12 % kvapiųjų aliejų, tačiau labai rekomenduojama naudoti kvapus, specialiai sukurtus naudoti su natūraliais vaškais.  Kai kurie kvapnieji aliejai, ypač skirti darbui su parafino vašku, sukuria netolygų žvakės paviršių ir/arba prastą liepsną. Aurae aromatinių aliejų užtenka 5-8%. Jie specialiai sukurti naudoti su augaliniu vašku.

  Dagtys

  Natūraliems vaškams paprastai reikia didesnių dagčių nei tradiciniams parafino vaškams. Kvapieji aliejai ir dažai daro didelę įtaką dagties pritaikymui. Per didelė dagtis lemia suodžių susidarymą ir sutrumpina bendrą degimo laiką. Per maža dagtis sudaro tunelį ir mažesnę liepsną. Dagtis apkarpykite iki 0,5 cm. Jei liepsnos kokybė prasta, išbandykite kito tipo dagtį. Bandomąjį degimą reikėtų atlikti po to, kai žvakė po užpylimo 48 valandas pastovėjo. 

  Lydimosi temperatūra - 55-60 °C. Gaminant žvakes rekomenduojama vašką pakaitinti iki maždaug 75 °C temperatūros, įpilti kvapiųjų aliejų, dažų ir maišyti, kol jie ištirps 

  Pilstymas

  Užpylimo temperatūra gali skirtis priklausomai nuo formos tipo ir dydžio, naudojamų kvapiųjų medžiagų ir dažiklių bei efekto, kurį žvakių gamintojas nori pasiekti. Geresnį sukibimą su indų sienelėmis galima pasiekti pilant temperatūroje, artimoje stingimo temperatūrai (maždaug 45-55 °C). Kvapiąsias medžiagas, jei įmanoma, reikėtų įpilti ir sumaišyti prieš pat pilant. Jei kyla sunkumų dėl užpylimo temperatūros, pabandykite nustatyti žemesnę arba aukštesnę temperatūrą 5-10 °C . Apsvarstykite galimybę pilstyti į iš anksto pašildytus indus, kad geriau sukibtų su indų sienelėmis.

  Žvakių vėsinimas
  Atvėsinkite žvakes kambario temperatūroje (apie 25 °C). Prieš bandomąjį deginimą žvakėms reikia leisti 48 valandas ramiai pastovėti.

  Išbandykite skirtingas dagtis, kol pasieksite pageidaujamą degimo baseino skersmenį ir gražią švarią liepsną.