Prekių katalogas

AURAE aromatiniai aliejai

 • Šiandien nebeužtenka paminėti, kad kokybiški aromatiniai aliejai yra tie, kurių sudėtyje nėra konservantų, parabenų, ftalatų. Visi aromatiniai aliejai privalo turėti šiuos dokumentus: saugos duomenų lapą (SDL), TDS, IFRA ir alergenų sertifikatus. Aromatiniai aliejai turi atitikti griežtus reikalavimus atsižvelgiant į jų poveikį žmogui ir aplinkai, todėl labai svarbu rinktis patikimą kvapų gamintoją.

  Mes bendradarbiaujame su viena didžiausių kvapų gamintojų pasaulyje, siekdami tiekti tik aukščiausios kokybės aromatines medžiagas. Įmonės gamintojas dirba ŽALIOSIOS chemijos principu minimizuodamas kvapų poveikį aplinkai ir apsaugodamas trapias gamtos ekosistemas jau daugiau nei 125 metus. Kruopščiai atrinkdamas molekules, šis gamintojas sukuria optimalų produktą, išlaikydamas pusiausvyrą tarp saugumo, kvapo išpildymo ir jo kainos. Taigi, ,,Aurae“ internetinės parduotuvės www.aurae.lt PASTOVIAME asortimente atrinkti aromatiniai aliejai nuo 2010 m. gaminami tik iš biologiškai skaidomų ingredientų.

  Vertinant aromatinių aliejų kokybę taip pat labai svarbu atsižvelgti į jų koncentraciją. Drąsiai rekomenduojame ,,Aurae“ aromatinių aliejų naudoti žymiai mažiau nei įprastai esatę įpratę. Siūlome pradėti nuo 3%.
   

  Kvapai testeriai Nr. 2 - 10 vnt po 10 ml
  Kodas: KT002

  Išbandykite 10 testerių rinkinį ir išsirinkite mėgstamą aromatą

  1990 su PVM
  Kvapai testeriai Nr. 1 - 10 vnt po 10 ml
  Kodas: KT001

  Išbandykite 10 testerių rinkinį ir išsirinkite mėgstamą aromatą

  1990 su PVM
  AMBRA
  Kodas: FR020

  Ryškių gėlių perlas, panardintas į rafinuotas frankincenso ir ambros natas skleidžia žavingą ir elegantišką aromatą  

  299 - 4699 su PVM
  MIEGANČIOJI GRAŽUOLĖ/SLEEPING BEAUTY
  Kodas: FR019

  Tamsiai raudona rožė, sustingusi lediniame žiemkenčių ir eukalipto gaivume. Drąsūs aromato kontrastai stebina ir žavi. 

  299 - 4799 su PVM
  STEBUKLAS/WONDER
  Kodas: FR018

  Naujas ambros posūkis - spinduliuojanti ir dramatiška kompozicija. Sumaišius praline saldainių, vanilės ir benzoino saldumą su šiltais prieskoniais ir rožėmis, aromatas žaidžia kurdamas kontrastus ir vilioja. 

  299 - 4699 su PVM
  SUŠILK/ WARM UP
  Kodas: FR017

  Išvirkite gvazdikėlių ir apelsinų žievelių gėrimą. Papuoškite jį cinamonu ir kardamono ankštimis. Pasaldinkite medumi ir pagardinkite pušies balzamu. Jaukumas ir šiluma. 

  299 - 4699 su PVM
  ŽALIOSIOS ARBATOS KERAI / TAKE IT EASY
  Kodas: FR016

  Šviežius mėtų ir šalavijų lapelius užpilkite žaliąja arbata ir įpilkite šiek tiek saldžiai karstelėjusio pomelo sulčių. Supilkite gėrimą į porcelianinį puodelį ir mėgaukitės juo rožių sode. Vasaros fantazija 

  299 - 4699 su PVM
  SWEET LOVER
  Kodas: FR015

  Bijūnų žiedlapiai apgaubti citrinos žievele. Jazminas sluoksniuotas su braškėmis. Ambra uždengta pačiuliais. Niuansinis ir daugialypis, ir, be abejo, ryškus. 

  299 - 4799 su PVM
  MISTY BERRIES
  Kodas: FR014

  Kvepia kaip figų ir gervuogių saldainiai perrišti plonyčiais saldainių siūlais su vanile. Raudonų uogų ryškumas yra pagrindinis šios žaismingos ir gyvybingos kompozicijos leitmotyvas. 

  299 - 4699 su PVM
  MEILĖ IŠ PROVANSO / LOVE FROM PROVENCE
  Kodas: FR013

  Pasivaikščiojimas po levandų lauką Luberone saulėtą dieną, rožėmis nuklotų vilų Saint-Jean-Cap-Ferrat lankymas arba žolelėmis kvepiančių alyvuogių ragavimas Nicos turguose. Meilės laiškas tiesiai iš Provanso. 

  299 - 4799 su PVM
  KVAPNIEJI BIJŪNAI / LADY PEONY
  Kodas: FR012

  Kvapnieji bijūnai švelniai atsiskleidžia spalvingame aviečių, žibuoklių ir bergamočių fone. Žaismingas ir švelnus muskuso ir santalo pagrindas suteikia ryškumo jo charakteriui. 

  299 - 4699 su PVM
  GREY OUD
  Kodas: FR011

  Šioje elegantiškoje pomelo, rožių ir pačiulių kompozicijoje tamsus agarmedis suteikia šviesos ir gyvybingumo. Vanilė sušvelnina atspalvį nuo tamsios iki švelniai pilkos spalvos. 

  299 - 4699 su PVM
  LAUKINĖ FIGA / WILD FIG
  Kodas: FR010

  Ji kvepia svarainiais su kardamonu, galbūt saldymedžio saldainiais. Ją uosdamas matai krepšelį, perpildytą prinokusių figų. Šis nostalgiškas, romantiškas aromatas sujungia saldumą ir šilumą, kurie švelniai atsiskleidžia spalvingame aviečių, žibuoklių ir bergamočių fone. Žaismingas ir švelnus muskuso ir santalo pagrindas suteikia ryškumo aromato charakteriui. 

  299 - 4699 su PVM
  VANILĖS IMPROVIZACIJOS / VANILLA IMPROVISATION
  Kodas: FR009

  Gurmaniškų malonumų kaleidoskopas - nuo bananų iki rožinių praline saldainių natų – saldi ir viliojanti vanilės kompozicija. 

  299 - 4699 su PVM
  MACCHIATO
  Kodas: FR008

  Karti kava ir tamsūs pačiuliai apgaubti saldžiai kreminiu aromatu, migdolais ir santalu. 

  299 - 4699 su PVM
  VYŠNIŲ-AMARETO / CHERRY-AMARETTO
  Kodas: FR007

  Šis skanus, sultingas aromatas panardina juodąsias vyšnias į kokoso ir vanilės putas ir papuošia raudonomis uogomis bei cinamonu 

  299 - 4699 su PVM