Prekių katalogas

Aromatinių aliejų pliūpsnio temperatūra

Aromatinių aliejų pliūpsnio temperatūra

Namų kvapų ir kūno priežiūros priemonių pasaulyje dažnai girdimas „pliūpsnio taškas“ terminas. Ar kada nors pagalvojote, kokia svarbi yra tinkama kvapiųjų aliejų pilimo temperatūra prieš pradėdami gaminti aromatines žvakes ?
Štai jums atsakymas!
Ribinė kaitinimo temperatūra yra labai svarbi gamybos procese, nes nesilaikant rekomendacijų ir temperatūrai viršijat ribą, iš tikrųjų gali pasikeisti jūsų kvapo cheminė sudėtis – bazinės, vidurinės ir viršutinės natos.
 

Pliūpsnio temperatūra iš esmės yra temperatūra, kurioje aromatas gali užsidegti arba pakeisti savo sudėtį. Naudojant aromatinius aliejus, būtina suprasti šią informaciją ir žinoti kiekvieno naudojamo aliejaus konkrečią pliūpsnio temperatūrą.

Taigi, pilant aromatinį aliejų į vašką, įsitikinkite, kad jį pilate prie teisingos temperatūros. Jei temperatūros nematuosite, galite netyčia sudeginti kai kurias mažesnio svorio molekules savo aromatiniame aliejuje ir iš tikrųjų pakeisti viršutinių, vidurinių ir bazinių natų pusiausvyrą.
Siekiant saugumo ir efektyvumo, visada svarbu žinoti savo aromato pliūpsnio temperatūrą ir įsitikinti, kad niekada nekaitinate aromato aukščiau nei ši temperatūra.