Prekių katalogas

Kvapiųjų kanangų (Ylang-Ylang)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: NA004-1
  Šią prekę turime sandėlyje.
  299 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Saldus, riešutinis ir gaivus „Ylang Ylang“ aromatas nuramins ir paguos. Tai jausmingas gėlių aromatas su našlaičių ir rožių natomis, sukurtas muskuso pagrindu. Puikus aromatas vidinei ramybei ir pusiausvyrai atkurti.  

 • Rekomenduojama žvakių, namų kvapų, „popuri“ ir smilkalų, švaros (valymo) produktų gamybai.

  Rekomenduojamas kiekis:
  • augaliniame vaške – 3 - 10 %
  • namų kvapuose – 20 - 25 %
  • „popuri“ ir smilkalų gamyboje – IKI 50 %
  • švaros (valymo) produktų gamyboje - IKI 3%

  Kilmės šalis – Vokietija

  Aromato degimo temperatūra (angl. Flash Point of Fragrance) +78°C. Tai - temperatūra, kurią pasiekęs aromatinis aliejus gali užsidegti. Pilant aromatinį aliejų į išlydytą vašką, kuris yra aukštesnės temperatūros, nei degimo, jis neužsidegs. Taip pat žema aromato degimo temperatūra nereiškia, kad kvapas žvakėje bus silpnas, tačiau rekomenduojama vašką su aromatiniu aliejumi išpilstyti kaip įmanoma greičiau.
  Sudėtyje yra:. beta-Caryophyllene, Geraniol natural ex Palmarosa, Benzyl salicylate, Linalool, Geraniol, Farnesol, Geranyl acetate, Eugenol

  Įspėjimas. Venkite kontakto su oda. Gali sukelti alergines odos reakcijas ir akių dirginimą. Patekus ant odos ar į akis, nuplauti vandeniu ir muilu. Sudirgus odai ar akims– nedelsiant kreiptis į gydytoją. Netyčia prarijus - nedelsiant kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Toksiškas vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Talpą išmesti pagal vietos atliekų šalinimo tvarką.