Prekių katalogas

Levandų puokštė

 • Kraunamos nuotraukos

  Levandų puokštė

  Kodas: L-001
  699 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Kvepiančios džiovintų levandų puokštės – ne tik graži dekoro detalė Jūsų namuose. Levandos patalpai suteikia malonų aromatą, saugo nuo kandžių, o pastatytos prie lovos užtikrina ramų miegą. 

 • Levandos atkeliavo iš Provanso – Dromo - Prancūzijos departamento šalies vakaruose, Ronos Alpių regione. 130 hektarų plote įsikūrusiame ūkyje, Albion plynaukštėje, aistringi ūkininkai puoselėja ir kultivuoja levandas. Šeimos verslas iš kartos į kartą perduodamas nuo 1905 m.

  Provansas – interjero ir maisto madas diktuojantis pietų Prancūzijos kraštas. Provansas įsimenamas dėl ryškios saulės, daugybės kvapų ir garsų, o aukštai kalnuose ir įkalnėse besidriekiantys levandų laukai daugelį atvykėlių tiesiog užburia. Neaprėpiamo ploto besidriekiantys violetinės spalvos levandų laukai ir nuolatinis gėlių aromatas sukuria šio krašto unikalumą. Visame pasaulyje vertingiausiomis laikomos prancūziškos levandos. Provanso levandų savybes suformuoja ypatingas mikroklimatas: jūra, saulėtas dangus, žvarboki pavasariai, nedidelis kritulių kiekis, aukšti kalnai ir specifinė labai skurdi žemė – kalkakmeniai. Dėl šio klimato levandos pasižymi ypatingomis vaistinėmis savybėmis

  Levandos sodinamos rankomis. 1 hektaro užsodinimui reikalinga 13000 daigų.

  Levandų laukai Provanse žydi birželio-liepos m. Po pirmojo žydėjimo liepos pradžioje levandų puokštės specialiu pjūklu nupjaunamos. Nupjautos puokštės paliekamos laukuose išdžiūti 4-5 dienas. Tada surenkamos ir sandėliuojamos iki žiemos. Per šaltąjį sezoną jos išvalomos, kalibruojamos ir paruošiamos eksportui.

  Rūšis – Tikroji Levanda (Lavandula angustifolia)

  Kilmės šalis – Prancūzija.

  Puokštės aukštis 30 cm
  Puokštės svoris – apie 80 g.