Populiariausios prekės

 • Arbūzų limonadas

  Karštas vasaros dienas primenantis aromatas, kuriame gaivinančios arbūzų, melionų ir citrinų natos susipina  su vandenyno gaiva ir subtilia saldžios vanilės užuomina.

  299 - 760 su PVM
  Frangipani

  Aromatų puokštė, atkurianti vieno gražiausių žydinčių medžių Frangipani kvapą. Šis svaiginantis vasaros aromatas sukurtas atsižvelgiant į unikalius frangipani eterinio aliejaus komponentus. 

  299 - 899 su PVM
  Bijūnas-Ličio vaisius

  Vaisinis-gėlinis aromatų derinys su subtiliu ličio vaisių gaivumu ir išskirtiniu bijūnų žiedlapių aromatingumu. 

  299 - 899 su PVM
  Vetiverijai - Kedras - Eglės spygliai

  Švarus vyriškas aromatas, kuriame susilieja drąsios vetiverio, kedro medžio ir eglės spyglių natos su šviežiomis ir gaiviomis bergamočių, citrinos žievelių ir muskatų natomis.

  299 - 999 su PVM
  Oda - Agarmedis

  Šiltas medienos aromatas su sodriomis, giliomis natomis. Agarmedžio medis turi savo išskirtinai aštrų, kokybišką kvapą, kurį sumaišius su lašeliu odos ir gaiviomis bergamočių natomis pasklinda nuostabus, paslaptingas aromatas.

  299 - 799 su PVM
  Jazminas - Magnolija

  Subtilus gėlių aromatas, apgaubtas svaiginančio jazmino ir subtiliosios magnolijos natų su papildomomis, netikėtomis meliono, agurko ir baltojo persiko natomis. 

  299 - 899 su PVM
  Šalavijai-Jūros druska

  Prabangus aromatas, nukeliantis prie jūros ir paskleidžiantis gaivų jūros oro ir spygliuočių kvapą su subtiliu medienos aromatu ir šalavijais.

  299 - 899 su PVM
  Sandalmedis-Pačiuliai-Vanilė

  Šiltas ir jaukus medienos aromatas susilieja su viršutinėmis bergamočių ir citrinos žievelių natomis, kedrų ir pačiulių žemės kvapais bei vanilės ir balto muskuso užuominomis.

  299 - 899 su PVM
  Sūri karamelė

  Ypatingas saldus aromatas su viršutinėmis sviestinėmis natomis ir vos juntamu sūrumu, apsuptas karamele, vanile, kokosu ir kondensuotu pienu.

  299 - 790 su PVM
  Nerolis-Kvapnusis Kanangas

  Tropinis gėlių aromatas, jungiantis viršutines gintaro, nerolio ir laimų natas su kedru, jazminu ir apelsinų žiedais.

  299 - 899 su PVM
  Mėnulio ežero muskusas

  Stiprus ir prabangus muskuso aromatas, kurį papildo lengvas ir gaivus frezijų dvelksmas.

  299 - 760 su PVM
  Greipfrutas-Laimas

  Tropinis šviežių vaisių kokteilis, kuriame sultingi greipfrutai ir saldūs mangai susilieja su muskatų ir gvazdikėlių šiluma.

  299 - 899 su PVM